fahrettinkorkmaz.com | Tasarım - Dijital - Sosyal Medya
adana web tasarım

NELER YAPIYORUZ?

adana web tasarım

WEB TASARIM

Bireysel kimliğiniz, kurumsal şirketiniz veya her hangi bir işyeriniz adına tüm gayretlerinizi ortaya koymuş, reklâm çalışmalarını gerçekleştirmiş, en alâ görsel basılı evrakları bastırmış, yaldızlı kartvizitlerden binlercesini dağıtmış olsanız da, dijital âlemde sizi 7/24 temsil eden kalıcı bir alanınız ve bir, internet siteniz yoksa 7’nizden 77’nize çabalayıp dursanız da, domino gücünün sihirli kudretinde bir şahlanış başarısına imza atmak için fırsatınız olmayacaktır. İşte bu fırsat ve imkânın bilgi çağındaki karşılığı, Web Tasarım’dır. Sizin de mutlaka bir Web siteniz olsun ki, sektörünüzün öncüleri arasında olabilesiniz.

adana web tasarım

Sosyal Medya

Sosyal medya dünyanın en önemli tanıtım ve etkileşim güçleri arasına girmiştir. Dünyadaki bu gerçekliğe paralel olarak Türkiye’de de kişiler, firmalar ve kurumsal düzeydeki mega şirketler tanıtım önceliğini şimdilerde daha çok sosyal medyanın gücüne havale etmiş durumdadırlar. Türkiye Facebook kullanıcı sayısı olarak dünyada 6. sıradadır. Bu bile sosyal medya gücünün dijital dünyadaki etkinliğini göstermektedir. Sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen tanıtımların kolaylığı, maliyet hafifliği, hızlılığı ve etki neticesi oldukça müspettir. Sosyal medya ile veriler hızla transfer edilebilmekte, pazarlama, tanıtım ve satış faaliyetleri hızla sinerji kazanabilmektedir.

adana web tasarım

GRAFİK TASARIM

Sektörünüz hangisi olursa olsun, verdiğiniz hizmeti gün yüzüne çıkartan ve layık olduğu algının oluşumunu hızlandıran çalışma; grafik tasarım çalışmasıdır. Grafik Tasarım hizmetlerimizle sizin ve firmanızın;

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Kartvizit Tasarım, İlan ve Broşür Tasarımı, Katalog Tasarımı, Afiş ve Poster Tasarımı Magnet Tasarımı ve, Cam Folyo Tasarımını

Hayallerinize layık olarak tasarlıyoruz, sektörünüzün en iyileri arasına doğru yapacağınız kariyer yolculuğunda sizlerin stratejik planlama ve tasarım asistanınız oluyoruz.

BAZI MÜŞTERİ YORUMLARI

Okan YENEN Termokent Mühendislik

Yaklaşık 2.5 senedir tüm reklam ve dijital işlerimizde birlikte çalışıyoruz. Hızlı ve son derece güvenilir bir firma, biz çok memnunuz. Tavsiye ederim.

Cengiz YILDIZ Özyıldız Hırdavat

Tüm Dijital Reklam işlerimizde beraber çalışıyoruz. Çok memnunuz, son derece güvenilir bir firma. Kesinlikle tavsiye ederim.

Selçuk Yıldırım Yıldız Metal Dekorasyon

3 senedir birlikte çalışıyoruz, artık aile gibi olduk. Web Sitemizi en iyi ve en hızlı şekilde tasarladı. Ayrıca firmamıza Sosyal Medya yönetim desteği sağlıyor. Çok güvenilir bir firma, tavsiye ederim.

Necati Anbarkaya The Noise Coffe

2 senedir birlikte çalışıyoruz. Cafemizin Web Site ve Mobil Uygulama yazılımını gerçekleştirdiler. Çok güvenilir bir firma, tavsiye ederim.

Murat Arslan Arslan Reklam

Yaklaşık 10 senedir birlikte çalışıyoruz. Anlatmaya gerek yok. Kesinlikle tavsiye ederim, çok memnunuz.

Salih Sarı Smart Solucan

2 Senedir çalışıyoruz. Web Sitemizi tasarladı. Güvenilir bir firma, tavsiye ederim.

Gökhan Altunhisar MG Reklam

Yaklaşık 5 senedir çalışıyoruz. Güvenilir bir firma. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum.

Vezir Özdemir Vip Nakliyat

Yaklaşık 6 senedir çalışıyoruz. Hızlı ve güvenilir hizmet sunan bir firma. Kesinlikle Tavsiye ederim.

Fatma Yılmaz Kalender Temizlik

Mehmet bey ile 1 senedir çalışıyoruz. Ne zamana arasak hızlı dönüş yapıyor ve işlerimizi çözüme kavuşturuyor. Çok memnunum. Tavsiye ediyorum kesinlikle.

Mehmet Avşar Çukurovasol

İşini severek yapan, genç ve dinamik bir firma. Memnun kalacağınızdan şüphem yok. Kesinlikle tavsiye ederim.

BAZI REFERANSLARIMIZ

  • adana web tasarım
  • adana web tasarım
  • adana web tasarım
  • adana web tasarım
  • adana web tasarım
  • adana web tasarım
  • adana web tasarım
  • adana web tasarım
  • adana web tasarım